Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Ovoce stahujte zdarma

Vektorové obrázky, kliparty s motivem Ovoce stahujte zdarma

Ovoce patří mezi zdravá jídla. Obrázky resp. kliparty jablíček, třešní hroznového vína nebo banánů lze využít například v jídelních lístcích nebo v pozvánkách na oslavu.

Obrázky a omalovánky ovoce ke stažení a vytištění

Na partnerských stránkách s omalovánkami k tisku naleznete černobílé obrázky ovoce vhodné k vytištění a k vybarvení pro malé děti.

Aktuálně si můžete zdarma stáhnout obrázky a kliparty s těmito druhy ovoce: banány, citron, jablko, fíky, dýně, banán, jahůdky, grapefruit, kiwi, švestky, ananas, avokádo, hruška, avocado, limetka, maliny, broskev, pomeranč, červené jablko, borůvky, jablka, meloun, višně, třešeň, jahody, švestky nebo hroznové víno. Tyto kreslené vektorové kliparty s ovocem jsou ke stažení zdarma. Doporučujeme je k použití do textových dokumentů a prezentacích vytvořených v kancelářském balíku Microsoft Office (Word, excel, Power-point) nebo v jeho alternativním balíku dostupném zdarma - v Libre Office. Obrázky lze stáhnout v bitmapovém formátu PNG nebo ve vektorovém formátu SVG. Doporučujeme používat vektorový formát, bitmapový pouze v případě, že není vektorový formát podporovaný.

K čemu všemu lze využít tyto ilustrační vektorové obrázky? Možností je vskutku mnoho. Kliparty se hodí do jídelních a nápojových lístků v restauracích, bistrech a hospodách. Lze je využít při prodeji ovoce na trhu nebo v malých obchodech. Obrázky s ovocem se hodí jako ilustrace do knižních i webových kuchařek.