Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avocado, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Avocado. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Avocado nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Avocado ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Avocado je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno S zdarma Podívejte se i na obrázek Brouček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční zvonečky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, cliparts, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, Ovoce, Avocado, Avocado, obrázek, vektorový obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , corelDraw, prezentace, avatar, pozvánky, webové stránky, blog, word, web, památník, Pinterest, články, Twitter, Facebook, škola, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Lučištník zdarma, klipart Krteček ke stažení nebo ilustrace Krokodýl ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.