Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avocado, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Avocado. Kreslená ilustrace Avocado je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Avocado ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Avocado je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík anděl zdarma Podívejte se i na ilustrace Zlatá mašle ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ponorka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, Ovoce, download, cliparts, svg, Avocado, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, referáty, fotokniha, blog, Twitter, škola, openOffice, word, pozvánky, corelDraw, profil, Facebook, textové dokumenty, dokumenty, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pták zdarma, vektor Zlaté R ke stažení nebo obrázek Bromélie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.