Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avocado, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Avocado. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Avocado nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Avocado ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Avocado se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sporťák ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rebarbora zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatý dárek ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Avocado, obrázek, Ovoce, ke stáhnutí, ilustrace, free, kliparty, download, vektorový obrázek, vektor, zdarma, cliparts, klipart, Avocado

Doporučené použití klipartu: web, plakáty, kalendář, openOffice, Pinterest, Facebook, webové stránky, profilovka, dokument, blog, textové dokumenty, PowerPoint, avatar, památník, word, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Bible a kříž ke stáhnutí, obrázek Vytáčecí telefon zdarma nebo klipart Náklaďák ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.