Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Avocado (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Avocado. Stahujte klipart Avocado v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Avocado ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pipo

Tento obrázek s názvem (Avocado) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Avocado je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červené W ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Joystick ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek 1 Eurocent ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, download, Ovoce, cliparts, zdarma, svg, grafika, klipart, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, openOffice, památník, časopis, seminární práce, dokument, profilovka, office, fotokniha, referáty, Adobe Illustrator, inkscape, eshop, diář, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Azurová kraslice ke stažení, obrázek Zelený krab ke stažení nebo vektor Tmavomodrá medúza ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.