Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Avocado (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Avocado. Kreslená ilustrace Avocado je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Avocado v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Avocado ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pipo

Obrázek, klipart pojmenovaný Avocado můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Avocado patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Piper J-3 Cub zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, svg, grafika, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, Ovoce, Avocado, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, plakáty, diář, památník, webové stránky, Adobe Illustrator, prezentace, word, corelDraw, časopis, plakát, kalendář, fotokniha, Pinterest, office

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor PHP zdarma, ilustrace Kluk s deštníkem ke stáhnutí nebo klipart Pohlednice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.