Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avocado, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Avocado. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Avocado nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Avocado ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Avocado se nachází v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kompresor ke stažení Podívejte se i na klipart Vysmátá dýně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mangusta zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, ilustrace, download, ke stáhnutí, klipart, Ovoce, Avocado, kliparty, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, plakáty, avatar, openOffice, Pinterest, profilovka, škola, články, inkscape, webové stránky, památník, časopis, fotokniha, Instagram, Facebook, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Beruška ke stažení, ilustrace Čarodějnice ke stáhnutí nebo vektor Charlie Chaplin zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.