Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Avocado (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Avocado. Pakliže si chcete obrázek Avocado stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Avocado? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Avocado ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pipo

Zaujal vás náš klipart Avocado? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Avocado se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jarní květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční blahopřání ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dýdžejka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, svg, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, Avocado, vektor, grafika, ke stáhnutí, free, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, dokument, office, eshop, kalendář, web, diář, prezentace, fotokniha, památník, Adobe Illustrator, profilovka, video, referáty, word

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Plzeňské pivo zdarma, obrázek, klipart Lékař ke stáhnutí nebo vektorový klipart COM ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.