Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Rostliny zdarma ke stažení

Vektorové obrázky, kliparty s motivem Rostliny zdarma ke stažení

Odhaduje se, že na Zemi existuje asi 350 000 druhů rostlin z nichž bylo zatím popsáno asi 290 000 druhů. Přinášíme vám obrázky a kliparty některých těchto rostlin.

Další obrázky rostlin vhodné i na plochu počítače. Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto obrázky a kliparty rostlin k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.

Na co vše lze využít tyto kliparty? Namátkově jako ilustrace článků do časopisů o rostlinách, přírodě, o ročních obdobích. Stejně tak třeba jako dekoraci webových stránek, školních sešitů. Můžete je zdarma využít v památníku, ve foto-knize nebo v domácím herbáři.