Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dvouzubec černoplodý. Klipart Dvouzubec černoplodý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dvouzubec černoplodý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 847 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Líbí se vám klipart Dvouzubec černoplodý? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Dvouzubec černoplodý patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oslík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak B ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart George Floyd ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, svg, obrázek, cliparts, ke stažení, Dvouzubec černoplodý, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, kliparty, download, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, časopis, inkscape, dokumenty, články, PowerPoint, web, blog, referáty, openOffice, etikety, diář, prezentace, avatar, profilovka, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Malé písmeno Q ke stažení, ilustrace Fík ke stažení nebo klipart Smajlík zpěvák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.