Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dvouzubec černoplodý (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dvouzubec černoplodý. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dvouzubec černoplodý nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dvouzubec černoplodý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 847 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Dvouzubec černoplodý je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Brambora ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Požární tlačítko ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Závaží 10 kg ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, Dvouzubec černoplodý, obrázek, vektor, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, zdarma, klipart, Dvouzubec černoplodý, grafika, Rostliny, kliparty

Doporučené použití klipartu: video, corelDraw, profilovka, inkscape, webové stránky, fotokniha, word, plakát, diář, pozvánky, seminární práce, profil, škola, dokumenty, časopis, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Souboj dobra a zla ke stažení, obrázek Notebook ke stažení nebo vektor Sudy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.