Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dvouzubec černoplodý, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dvouzubec černoplodý. Klipart Dvouzubec černoplodý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Dvouzubec černoplodý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 847 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dvouzubec černoplodý patří do sekce Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžičky zdarma Podívejte se i na klipart Plato s vejci ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rak ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, cliparts, Dvouzubec černoplodý, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Rostliny, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, free, svg, Dvouzubec černoplodý, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, prezentace, kalendář, openOffice, plakáty, škola, webové stránky, office, dokument, Facebook, pozvánky, profilovka, word, avatar, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart Viktorie královská zdarma, ilustrace Květinový dekor světlý ke stažení nebo vektor Větrníky - květiny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.