Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dvouzubec černoplodý, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dvouzubec černoplodý. Klipart Dvouzubec černoplodý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dvouzubec černoplodý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvouzubec černoplodý ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 847 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dvouzubec černoplodý patří do sekce Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kafe zdarma Podívejte se i na vektor Rychlé občerstvení ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Láska ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, klipart, grafika, zdarma, vektorový obrázek, Dvouzubec černoplodý, ilustrace, download, kliparty, svg, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, Instagram, časopis, web, openOffice, Twitter, fotokniha, referáty, office, profil, PowerPoint, kalendář, profilovka, dokumenty, inkscape, word

Mezi hezké kresby patří i vektor Užaslý smajlík zdarma, obrázek Pugét ke stažení nebo klipart Malé písmeno K ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.