Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Stavby ke stažení

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Stavby ke stažení

Kategorie stavby obsahuje obrázky a kliparty budov. Jedná se buď o zjednodušené vektory symbolizující obecné stavby a budovy, nebo o konkrétní světové stavby (například slavná pařížská Eiffelova věž).

Obrázky, omalovánky staveb a budov k vybarvení pro malé děti

Některé z uvedených obrázků si mohou vaše děti vybarvit. Doporučujeme navštívit partnerský web, na kterém naleznete omalovánky budov k tisku a obrázky budovy ke stažení a vytisknutí. Chcete-li šetřit naše lesy, můžete si obrázky budov vybarvit online v prohlížeči. Mezi neojoblínější obrázky k vybarvení patří určitě omalovánka hradu, kterou si můžete vybarvit online ve vašem prohlížeči.

Tato sekce je relativně chudá na počet obrázků a klipartů budov a staveb. Prozatím se zde nachází jen několik obrázků. Nejznámější z nich je asi Eifelovka - dominanta Paříže, následuje kašna, eskimácké iglů, domeček, škola, hrad a dům. Tyto kreslené kliparty se hodí pro dokumenty vytvářené ve Wordu nebo Powerpointu (oba programy jsou součástí kancelářského balíku Microsoft Office, resp. stejnou funkčnost nabízejí i aplikace z Libre Office které jsou zadarmo). Obrázky se tak hodí do domácích úkolů, seminárních, ročníkových, bakalářských nebo diplomových prací. Ilustrační obrázky nemusíte jen tisknout, ale lze je využít i ve virtuálním světě na profilu vašeho účtu na Facebooku nebo Twitteru, Skypu na webových stránkách, na Pinterestu apod. Obrázky jsou ke stažení zdarma, lze je libovolně používat i modifikovat. Tyto kreslené vektory - vektorové obrázky jsou šířeny jako public domain a pocházejí ze stránek Openclipart.org.