Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Pusa (Ostatní) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pusa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pusa. Vektorový obrázek Pusa jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pusa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pusa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Pusa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pusa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1197
1280x958
800x599
500x374
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 863 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: xeolhades

Tento obrázek s názvem (Pusa) můžete sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Pusa je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červená cibule ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidelný pavouk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Květiny ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ke stáhnutí, svg, zdarma, ke stažení, Ostatní, Pusa, kliparty, grafika, Pusa, download, cliparts, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, wordpress, PowerPoint, Twitter, logo, oznámení, plakáty, textové dokumenty, word, manuály, letáky, Facebook, kalendář, plakát, vizitky, časopis, fotografie

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Stařenka ke stažení, obrázek, klipart Sršeň zdarma nebo obrázek, klipart Radiace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.