Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tapír (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tapír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Tapír. Klipart Tapír je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tapír zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Tapír ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tapír ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x841
1280x673
800x421
500x263
160x84

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 136 896 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: papapishu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Tapír s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Tapír patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Humr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pistácie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pugét ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, klipart, svg, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, obrázek, Tapír, free, ilustrační obrázek, download, Zvířata, Tapír, zdarma

Doporučené použití klipartu: etikety, video, Instagram, openOffice, plakát, památník, corelDraw, word, články, Twitter, webové stránky, inkscape, pozvánky, profil, dokumenty, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vánoční kometa ke stáhnutí, vektor Strom s kořeny zdarma nebo obrázek Zlatý zavináč zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.