Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pákové kleště (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pákové kleště zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Pákové kleště. Vektorový obrázek Pákové kleště je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Pákové kleště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pákové kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 907 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Viscious-Speed

Líbí se vám klipart Pákové kleště? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Pákové kleště patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Páv modrý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mongolsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart TIFF ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, klipart, ilustrace, zdarma, svg, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Nástroje, download, Pákové kleště, ilustrační obrázek, Pákové kleště

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, PowerPoint, webové stránky, články, Facebook, diář, wordpress, referáty, pozvánky, Twitter, fotokniha, web, profil, kalendář, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Blesk ke stažení, vektor Zákaz ohně ke stažení nebo obrázek Fialový stromeček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.