Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pákové kleště (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pákové kleště zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pákové kleště. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Pákové kleště. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Pákové kleště ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 907 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Viscious-Speed

Sdílejte klipart nazvaný Pákové kleště s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Pákové kleště se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mandolína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Toyota RAV 4 zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Bez lepku ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, Pákové kleště, obrázek, zdarma, cliparts, Pákové kleště, ilustrační obrázek, klipart, free, kliparty, Nástroje, vektorový obrázek, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: wordpress, avatar, Twitter, škola, webové stránky, dokument, video, Adobe Illustrator, openOffice, Facebook, dokumenty, referáty, Pinterest, profil, office, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Nemocnice ke stáhnutí, vektorový obrázek Mapa Thajska zdarma nebo vektorový obrázek Sakura zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.