Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Maniok (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maniok zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Maniok. Stahujte klipart Maniok v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Maniok? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maniok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Maniok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maniok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1122x1600
898x1280
561x800
351x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 550 068 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Maniok s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Maniok je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Horské kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šibenice zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené Z ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, kliparty, Maniok, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, ilustrace, klipart, ke stažení, Zelenina, vektorový obrázek, free, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, profil, eshop, openOffice, plakáty, dokument, video, wordpress, avatar, prezentace, Adobe Illustrator, Pinterest, Facebook, inkscape, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vejce s mašlí ke stáhnutí, klipart Jelen zdarma nebo ilustrace Stařena zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.