Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Maniok, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maniok zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Maniok. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Maniok. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Maniok? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maniok zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Maniok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maniok ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1122x1600
898x1280
561x800
351x500
112x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 550 068 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Maniok je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štěně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slunečnice zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jurij Gagarin ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, kliparty, Maniok, vektorový obrázek, zdarma, grafika, free, obrázek, Maniok, svg, ke stažení, ilustrace, Zelenina

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, pozvánky, blog, inkscape, Pinterest, PowerPoint, word, dokument, kalendář, profil, dokumenty, památník, office, referáty, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek BMP ke stáhnutí, klipart Michael Jackson zdarma nebo ilustrace Smartphone ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.