Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květinový dekor (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květinový dekor. Obrázek Květinový dekor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový dekor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: AK / aungkarns

Zaujal vás náš klipart Květinový dekor? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Květinový dekor je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kosa smrtky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Sklenice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květinový dekor, cliparts, download, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, grafika, kliparty, zdarma, vektor, Květiny, svg

Doporučené použití klipartu: památník, profil, plakáty, blog, profilovka, fotokniha, časopis, Pinterest, seminární práce, Instagram, textové dokumenty, etikety, referáty, dokumenty, openOffice, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Stopky zdarma, vektorový klipart Hnědý stromeček ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zmrzlina v kornoutu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.