Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinový dekor. Klipart Květinový dekor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květinový dekor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinový dekor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květinový dekor je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Družice ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Auto cisterna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, svg, zdarma, ilustrační obrázek, free, kliparty, ke stažení, klipart, Květinový dekor, Květiny, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, openOffice, Adobe Illustrator , Instagram, články, Twitter, seminární práce, office, pozvánky, avatar, word, dokumenty, web, fotokniha, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Krůta ke stáhnutí, klipart Rakousko zdarma nebo ilustrace Fakáč ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.