Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinový dekor. Klipart Květinový dekor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květinový dekor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový dekor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinový dekor je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jestřáb ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lotos zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Parní lokomotiva ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Květiny, Květinový dekor, ke stažení, svg, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, download, ilustrace, free, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, škola, Pinterest, textové dokumenty, profil, Facebook, kalendář, web, Adobe Illustrator , office, památník, časopis, PowerPoint, webové stránky, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Pomerančový džus ke stáhnutí, vektor Koktejl zdarma nebo obrázek Vážka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.