Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Květinový dekor. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květinový dekor nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Květinový dekor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinový dekor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinový dekor se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oranžové auto ke stažení Podívejte se i na klipart Sekáček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek XLT zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ilustrace, ke stažení, Květinový dekor, Květiny, ilustrační obrázek, svg, klipart, free, grafika, vektor, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, články, office, profilovka, web, kalendář, Facebook, časopis, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , dokumenty, fotokniha, avatar, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mapa Bulharska ke stažení, ilustrace Modrý stromeček ke stáhnutí nebo vektor Ninja zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.