Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Květinový dekor. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květinový dekor nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Květinový dekor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový dekor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinový dekor je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Piáno zdarma Podívejte se i na ilustrace Déšť ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlá domina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, kliparty, download, Květiny, obrázek, Květinový dekor, ke stáhnutí, free, Květinový dekor

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, fotokniha, plakáty, dokument, corelDraw, seminární práce, památník, profil, profilovka, prezentace, office, blog, word, inkscape, Instagram

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Croissant zdarma, vektor Hladový smajlík ke stažení nebo obrázek Drobné kvítky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.