Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Květinový dekor (Květiny) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Květinový dekor k bezplatnému stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Květinový dekor. Vektorový obrázek Květinový dekor jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Květinový dekor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinový dekor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: AK / aungkarns

Sdílejte obrázek, klipart Květinový dekor s přáteli a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový obrázek Květinový dekor patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rybák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ospalá dýně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Digitální znak 0 ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, klipart, free, Květinový dekor, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, download, Květinový dekor, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, oznámení, fotografie, Zoner Callisto, prezentace, eshop, wordpress, word, dokumenty, katalog, prospekty, škola, corelDraw, referáty, články, vizitky, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Červený tulipán ke stáhnutí, ilustrace Lyra ke stažení nebo klipart Elektrická kytara zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.