Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinový dekor. Klipart Květinový dekor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květinový dekor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinový dekor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květinový dekor patří do sekce Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Východ zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz drog ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kadibudka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Květinový dekor, zdarma, vektor, Květinový dekor, cliparts, obrázek, svg, ke stažení, download, Květiny, free, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, časopis, plakát, seminární práce, office, památník, corelDraw, Instagram, škola, kalendář, dokumenty, prezentace, openOffice, Adobe Illustrator , Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Banán zdarma, obrázek Buben ke stažení nebo klipart Vozíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.