Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská bonboniéra. Kreslená ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Valentýnská bonboniéra patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sašimi zdarma Podívejte se i na klipart Zlaté číslo 2 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rogalo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, Valentýnská bonboniéra, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, grafika, kliparty, Láska, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, profil, openOffice, prezentace, Pinterest, články, Twitter, kalendář, textové dokumenty, památník, časopis, Instagram, profilovka, blog, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Profesor chemie zdarma, ilustrace Eritrea ke stažení nebo vektor Zelené jablko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.