Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská bonboniéra. Kreslená ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnská bonboniéra je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý veterán ke stažení Podívejte se i na obrázek Veselé Velikonoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Moucha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, vektor, grafika, kliparty, svg, Láska, cliparts, Valentýnská bonboniéra, ilustrační obrázek, free, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, články, office, textové dokumenty, památník, openOffice, corelDraw, referáty, Instagram, word, Adobe Illustrator , Facebook, prezentace, škola, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sova ke stažení, klipart Globus ke stáhnutí nebo ilustrace Narcis zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.