Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská bonboniéra. Kreslená ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnská bonboniéra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnská bonboniéra je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Laosu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Femme fatale zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pixelové srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ilustrační obrázek, Valentýnská bonboniéra, Láska, cliparts, ilustrace, kliparty, vektor, ke stažení, svg, download, Valentýnská bonboniéra, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, časopis, office, pozvánky, Pinterest, škola, seminární práce, plakát, články, Facebook, prezentace, dokumenty, profilovka, textové dokumenty, památník, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Slunečno ke stáhnutí, klipart Durian zdarma nebo ilustrace Vývrtka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.