Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská bonboniéra. Kreslená ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnská bonboniéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnská bonboniéra se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zvuk ke stažení Podívejte se i na vektor Metan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Husy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Valentýnská bonboniéra, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Láska, download, Valentýnská bonboniéra, zdarma, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ke stažení, vektor, svg, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, blog, profil, Twitter, Facebook, inkscape, kalendář, dokumenty, PowerPoint, časopis, office, webové stránky, textové dokumenty, dokument, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Gerald Ford ke stažení, obrázek Sněženka ke stáhnutí nebo klipart Download zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.