Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská bonboniéra. Kreslená ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnská bonboniéra je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rudý kříž zdarma Podívejte se i na obrázek Modrá ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Opera Sydney ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, Valentýnská bonboniéra, free, Láska, zdarma, grafika, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, webové stránky, škola, seminární práce, dokument, profil, corelDraw, kalendář, avatar, Facebook, PowerPoint, office, textové dokumenty, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa Rwandy zdarma, klipart Mapa Litvy ke stažení nebo ilustrace Santa upír ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.