Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Valentýnská bonboniéra. Vektorová ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnská bonboniéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Valentýnská bonboniéra je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašidelný les ke stažení Podívejte se i na ilustrace Tři vajíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Video projektor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Valentýnská bonboniéra, cliparts, ke stažení, free, obrázek, zdarma, download, klipart, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, Láska, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, články, dokument, webové stránky, plakát, prezentace, PowerPoint, web, textové dokumenty, plakáty, avatar, openOffice, dokumenty, office, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Bodhrán ke stažení, vektor Mozart ke stáhnutí nebo obrázek Žralok hedvábný zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.