Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená mašle zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Červená mašle. Stahujte klipart Červená mašle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 087 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Červená mašle) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Červená mašle je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Svařák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětská lokomotiva ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté kuřátko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, svg, ke stáhnutí, free, download, vektorový obrázek, Vánoce, obrázek, grafika, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, Červená mašle

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Adobe Illustrator, dokumenty, články, Facebook, Instagram, inkscape, památník, prezentace, seminární práce, video, wordpress, kalendář, Twitter, diář, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace CRT dataprojektor ke stažení, klipart Sáně s dárky ke stažení nebo ilustrace Lupič ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.