Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená mašle, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená mašle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená mašle. Stahujte klipart Červená mašle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená mašle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 087 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená mašle je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kravička zdarma Podívejte se i na ilustrace Mikulášská čepice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční přání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Červená mašle, kliparty, grafika, klipart, Vánoce, svg, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Červená mašle, vektor, cliparts, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, seminární práce, památník, plakát, word, referáty, časopis, fotokniha, Facebook, dokument, Adobe Illustrator , blog, avatar, škola, webové stránky, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Elfka zdarma, vektor Studna ke stažení nebo obrázek Bambus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.