Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená mašle, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená mašle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená mašle. Stahujte klipart Červená mašle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená mašle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 087 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená mašle se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Moa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Skřítek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelená ježibaba ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, cliparts, svg, obrázek, free, Červená mašle, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, grafika, download, Červená mašle, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, corelDraw, škola, plakáty, prezentace, Adobe Illustrator , openOffice, avatar, textové dokumenty, kalendář, web, pozvánky, profilovka, Twitter, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zelenina ke stáhnutí, obrázek Kovárna zdarma nebo klipart Letiště ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.