Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červená mašle (Vánoce) zadarmo

Obrázek, klipart Červená mašle zadarmo

Zajímavý obrázek s názvem Červená mašle. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Červená mašle v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 087 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Červená mašle můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Červená mašle je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sterilovaná zelenina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Marx Engels Lenin ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek XHTM zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Vánoce, grafika, ilustrace, kliparty, vektor, zdarma, Červená mašle, Červená mašle, obrázek, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: deníček, corelDraw, letáky, kalendář, Adobe Illustrator, manuály, Facebook, word, dokument, profilovka, office, web, openOffice, vstupenky, PowerPoint, koláž, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Psí bouda zdarma, ilustrace Digitální teploměr ke stažení nebo vektor Šiška ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.