Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená mašle (Vánoce) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Červená mašle stahujte zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červená mašle. Obrázek Červená mašle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 087 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Červená mašle) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Červená mašle patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Barevná kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stojánek s pastelkami ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Malé písmeno C ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Vánoce, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, free, obrázek, Červená mašle

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, corelDraw, Instagram, katalog, word, profilovka, koláž, Adobe Illustrator, eshop, letáky, škola, openOffice, časopis, profil, video, blog, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ledňáček biacký ke stažení, ilustrace Digitální teploměr ke stažení nebo klipart Nádherné květiny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.