Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená mašle zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená mašle. Kreslená ilustrace Červená mašle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 087 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Červená mašle s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Červená mašle je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Havran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bumerang zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor 3GP ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, svg, zdarma, free, Vánoce, ilustrace, obrázek, Červená mašle, vektor, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: wordpress, avatar, webové stránky, video, textové dokumenty, fotokniha, pozvánky, památník, škola, Twitter, openOffice, Adobe Illustrator, diář, plakáty, etikety, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Golfista ke stáhnutí, vektorový klipart Vyděšená dýně zdarma nebo obrázek, klipart Hlávkové zelí zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.