Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená mašle, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená mašle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená mašle. Stahujte klipart Červená mašle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená mašle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 087 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená mašle je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Bangladéše ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek CDR zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Secesní plakát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Červená mašle, ke stáhnutí, Červená mašle, free, svg, zdarma, Vánoce, cliparts, vektorový obrázek, download, klipart, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Pinterest, blog, textové dokumenty, openOffice, články, word, dokumenty, plakáty, plakát, časopis, webové stránky, kalendář, avatar, Twitter, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Citroen 2CV ke stáhnutí, klipart Den matek zdarma nebo ilustrace Sókratés ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.