Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hlasitost, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlasitost zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hlasitost. Klipart Hlasitost je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlasitost zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hlasitost ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlasitost ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 312 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dannya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hlasitost se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Grammar Nazi ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bílé vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Raketoplán ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ke stažení, download, kliparty, cliparts, obrázek, Hlasitost, zdarma, Hlasitost, klipart, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, corelDraw, Twitter, web, inkscape, word, prezentace, PowerPoint, openOffice, kalendář, office, plakát, fotokniha, Instagram, Adobe Illustrator , profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Domovní alarm ke stáhnutí, obrázek Femme fatale zdarma nebo klipart Páčidlo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.