Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rebarbora, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rebarbora zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rebarbora. Obrázek Rebarbora je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Rebarbora? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rebarbora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rebarbora ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rebarbora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x893
1280x714
800x446
500x279
160x89

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 719 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rebarbora je v sekci Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak beran ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pstruh duhový ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Střelec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, grafika, download, Rebarbora, ilustrace, vektor, free, cliparts, kliparty, klipart, svg, ke stažení, ke stáhnutí, Zelenina

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, profil, referáty, inkscape, plakáty, plakát, profilovka, dokumenty, corelDraw, články, Twitter, textové dokumenty, Pinterest, škola, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Stromový dům ke stažení, vektor Dýně Chuck Norris ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz krmení ptáků zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.