Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Rebarbora (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rebarbora zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rebarbora. Klipart Rebarbora je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rebarbora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rebarbora ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rebarbora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x893
1280x714
800x446
500x279
160x89

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 719 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Rebarbora sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Rebarbora patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černá labuť ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Merry Christmas ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Keltský kříž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Rebarbora, klipart, svg, download, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, Zelenina, grafika, vektor, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, avatar, články, dokument, video, Adobe Illustrator, etikety, referáty, Twitter, Pinterest, inkscape, eshop, památník, textové dokumenty, web, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zelení smajlíci zdarma, vektor Světlemodrá vlajka ke stáhnutí nebo obrázek Brazilská mapa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.