Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Recyklace, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Recyklace zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Recyklace. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Recyklace nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Recyklace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Recyklace je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smajlík s knírem zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Stonožka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, klipart, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Recyklace, free, grafika, Recyklace, ke stáhnutí, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, dokument, škola, fotokniha, časopis, profil, plakáty, openOffice, pozvánky, profilovka, Pinterest, web, plakát, památník, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Příbor ke stáhnutí, klipart Binokulární dalekohled zdarma nebo ilustrace Filipíny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.