Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Recyklace, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Recyklace zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Recyklace. Klipart Recyklace je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Recyklace v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Recyklace ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Recyklace se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 8 ke stažení Podívejte se i na klipart Ukrajina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Emu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektor, ke stažení, klipart, svg, kliparty, download, grafika, Recyklace, ilustrace, zdarma, Recyklace, free

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, webové stránky, prezentace, openOffice, corelDraw, web, fotokniha, PowerPoint, Adobe Illustrator , Pinterest, word, dokumenty, inkscape, referáty, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Hlasitost ke stažení, ilustrace Aligátor ke stáhnutí nebo vektor VW Scirocco zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.