Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Papírový stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papírový stromek zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Papírový stromek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Papírový stromek ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Papírový stromek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Papírový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1145x1600
916x1280
573x800
358x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Papírový stromek s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Papírový stromek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Tahací harmonika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně halloween ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Červený VW Brouk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, download, zdarma, svg, grafika, Vánoce, Papírový stromek, vektor, Papírový stromek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, corelDraw, office, fotokniha, profilovka, PowerPoint, Twitter, prezentace, články, avatar, wordpress, web, plakát, profil, eshop

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Zlaté V ke stažení, vektorový klipart Umývání auta ke stažení nebo obrázek, klipart Zerene eurydice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.