Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Papírový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papírový stromek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Papírový stromek. Obrázek Papírový stromek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Papírový stromek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Papírový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1145x1600
916x1280
573x800
358x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Papírový stromek je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šikmá věž zdarma Podívejte se i na obrázek Boží oko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lískový ořech ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, vektor, svg, ke stáhnutí, Papírový stromek, Papírový stromek, ilustrace, klipart, Vánoce, kliparty, cliparts, grafika, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, Instagram, corelDraw, Adobe Illustrator , plakáty, webové stránky, dokument, seminární práce, plakát, Twitter, kalendář, Pinterest, PowerPoint, články, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Černá hora zdarma, klipart Fialová kraslice ke stažení nebo ilustrace Policistka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.