Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Papírový stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papírový stromek zdarma ke stažení

Papírový stromek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Papírový stromek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Papírový stromek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Papírový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1145x1600
916x1280
573x800
358x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 530 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Papírový stromek? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Papírový stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Životní prostředí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tulipány v truhlíku ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Papírové přáníčko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Papírový stromek, vektor, zdarma, obrázek, free, vektorový obrázek, Papírový stromek, Vánoce, klipart, ke stáhnutí, download, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, textové dokumenty, web, kalendář, profilovka, seminární práce, inkscape, word, diář, Twitter, plakát, dokumenty, etikety, video, časopis, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace PHP ke stažení, klipart Šunka ke stažení nebo ilustrace Smajlíci sada ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.