Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Motorová pila (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motorová pila zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Motorová pila. Vektorová ilustrace Motorová pila je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Motorová pila? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorová pila zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motorová pila ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorová pila ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x595
800x372
500x232
160x74

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 325 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Francesco Architetto Rollandin

Obrázek, klipart pojmenovaný Motorová pila můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Motorová pila patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Liliensternus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nápojový automat ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bruska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, free, Motorová pila, ilustrace, svg, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, grafika, Nástroje, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, plakáty, seminární práce, kalendář, prospekty, eshop, deníček, magazín, Pinterest, PowerPoint, webové stránky, dokumenty, word, openOffice, diář, vstupenky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Pentelka zdarma, ilustrace Bludiště ke stáhnutí nebo klipart Venezuela ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?