Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Motorová pila (Nástroje) zdarma

Obrázek, klipart Motorová pila zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Motorová pila. Doporučujeme stahovat obrázek Motorová pila ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorová pila zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Motorová pila ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorová pila ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x595
800x372
500x232
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 325 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Francesco Architetto Rollandin

Sdílejte obrázek, klipart Motorová pila s kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Klipart Motorová pila je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Croissant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rodinný dům zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Motorová pila, ke stáhnutí, klipart, Motorová pila, ilustrace, obrázek, cliparts, vektor, download, Nástroje, svg, zdarma, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, oznámení, pozvánky, word, wordpress, office, openOffice, blog, škola, web, prospekty, dokumenty, Twitter, webové stránky, magazín, památník, deníček

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Červené auto ke stáhnutí, ilustrace Bludiště ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Jezevčík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?