Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jahůdky, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jahůdky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jahůdky. Kreslená ilustrace Jahůdky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jahůdky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahůdky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jahůdky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahůdky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x842
1280x673
800x421
500x263
160x84

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 161 070 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jahůdky je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pejsánek zdarma Podívejte se i na obrázek Policista ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hasič ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ke stažení, free, cliparts, vektor, Jahůdky, vektorový obrázek, obrázek, svg, Jahůdky, grafika, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, profilovka, seminární práce, web, Pinterest, avatar, prezentace, corelDraw, kalendář, profil, openOffice, blog, Adobe Illustrator , textové dokumenty, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Excel zdarma, klipart Mapa Zambie ke stažení nebo ilustrace Mapa Dánska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?