Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jahůdky, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jahůdky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jahůdky. Kreslená ilustrace Jahůdky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jahůdky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahůdky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jahůdky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahůdky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x842
1280x673
800x421
500x263
160x84

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 161 070 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jahůdky patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Horské kolo zdarma Podívejte se i na klipart Narozeninové číslo 2 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sršák ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jahůdky, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, klipart, zdarma, download, Ovoce, obrázek, ilustrační obrázek, svg, Jahůdky

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, blog, prezentace, profil, webové stránky, časopis, PowerPoint, profilovka, corelDraw, fotokniha, office, inkscape, Facebook, seminární práce, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Syntetizér zdarma, ilustrace Kočka ke stažení nebo vektor Římský salát ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?