Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jahůdky (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahůdky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jahůdky. Stahujte klipart Jahůdky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahůdky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jahůdky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahůdky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x842
1280x673
800x421
500x263
160x84

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 161 070 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Jahůdky) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Jahůdky je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Novorozenec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená mašle ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Švestka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Jahůdky, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, svg, zdarma, ke stažení, vektor, free, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, časopis, škola, word, články, referáty, kalendář, fotokniha, dokument, památník, profil, profilovka, corelDraw, Facebook, openOffice, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Krabice s dárkem ke stažení, obrázek Tyrkysové auto ke stažení nebo vektor Zelený vrtulník ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?