Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Syntezátor (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Syntezátor zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Syntezátor. Doporučujeme stahovat obrázek Syntezátor ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Syntezátor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Syntezátor zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Syntezátor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Syntezátor ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 291 373 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Syntezátor s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Syntezátor je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Trnové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hugh Jackman zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Letadlo ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, svg, klipart, ke stažení, Syntezátor, Hudba, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, Syntezátor, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, Facebook, katalog, video, office, manuály, vizitky, PowerPoint, profil, články, kalendář, fotokniha, dokumenty, Pinterest, corelDraw, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Tlakový hrnec ke stáhnutí, klipart Mlok ke stažení nebo obrázek, klipart Oranžová medúza zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.