Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pákovky (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pákovky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pákovky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pákovky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákovky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pákovky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákovky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x399
1280x319
800x199
500x125
160x40

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 756 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Sdílejte klipart nazvaný Pákovky s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Pákovky se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Alamosauři ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DVD přehrávač zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zebra ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, klipart, obrázek, Pákovky, cliparts, kliparty, svg, ke stažení, Nástroje

Doporučené použití klipartu: Twitter, deníček, škola, diář, textové dokumenty, vizitky, profil, vstupenky, webové stránky, PowerPoint, fotokniha, Instagram, dokument, manuály, video, Adobe Illustrator, magazín

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zlověstný smajlík ke stáhnutí, obrázek Francie zdarma nebo vektorový obrázek Stříbrný veterán zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.