Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jestřáb, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Jestřáb je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jestřáb ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jestřáb ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: antroares

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jestřáb je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Baklažán ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Puzzle srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nesahat ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Jestřáb, free, Jestřáb, vektor, ilustrace, ke stažení, obrázek, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, seminární práce, škola, word, plakát, avatar, kalendář, corelDraw, plakáty, PowerPoint, profilovka, web, dokument, openOffice, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Nota ke stáhnutí, klipart Paprika zdarma nebo ilustrace Mapa Rakouska ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.