Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Jestřáb (Ptáci) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Jestřáb. Stahujte soubor Jestřáb ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Jestřáb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: antroares

Tento obrázek s názvem (Jestřáb) můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Jestřáb se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialová medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Powerbanka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Barevná vajíčka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, grafika, ilustrace, Jestřáb, svg, ilustrační obrázek, Ptáci, obrázek, cliparts, zdarma, klipart, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, oznámení, office, corelDraw, Pinterest, diplomová práce, škola, fotografie, magazín, etikety, Instagram, textové dokumenty, logo, Twitter, avatar, profil, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Sašimi ke stažení, vektorový obrázek Vysoké kolo ke stáhnutí nebo vektorový klipart Vánoční přání ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.