Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jestřáb, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Jestřáb je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jestřáb ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jestřáb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: antroares

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jestřáb se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Limenitis trivena ke stažení Podívejte se i na vektor MPE ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Oliva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, Ptáci, cliparts, grafika, vektor, free, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Jestřáb, ilustrační obrázek, ilustrace, Jestřáb, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, Adobe Illustrator , seminární práce, Facebook, textové dokumenty, prezentace, referáty, corelDraw, avatar, openOffice, PowerPoint, webové stránky, památník, profil, škola, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zamilovaný smajlík ke stažení, obrázek Znak váhy ke stáhnutí nebo klipart Mapa Kosova zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.