Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jestřáb (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jestřáb. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Jestřáb v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jestřáb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: antroares

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jestřáb s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Jestřáb je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Půlka kiwi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Autobus ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Dudek chocholatý ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, grafika, svg, kliparty, free, obrázek, zdarma, Jestřáb, ke stáhnutí, ke stažení, Ptáci, Jestřáb, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, Instagram, etikety, prezentace, Adobe Illustrator, škola, fotokniha, office, památník, avatar, referáty, textové dokumenty, eshop, wordpress, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Vlněné srdce ke stažení, vektorový klipart Mitsubishi Pajero ke stažení nebo obrázek, klipart Frankenstein ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.