Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jestřáb (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jestřáb. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jestřáb. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Jestřáb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: antroares

Obrázek, klipart pojmenovaný Jestřáb můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Jestřáb se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lehoped ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz kouření ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modročerná stuha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, Jestřáb, download, vektorový obrázek, klipart, Jestřáb, obrázek, kliparty, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, svg, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, fotokniha, eshop, inkscape, blog, články, památník, časopis, plakát, office, Instagram, word, Adobe Illustrator, etikety, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Růžová růže zdarma, obrázek, klipart Bubínek ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kopečková zmrzlina ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.