Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jestřáb (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jestřáb. Klipart Jestřáb je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jestřáb ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: antroares

Sdílejte obrázek, klipart Jestřáb s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Jestřáb se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotograf ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý motýl zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Princ ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, klipart, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, svg, obrázek, ke stažení, Jestřáb, Jestřáb, kliparty, vektor, free, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, dokumenty, web, word, eshop, Facebook, PowerPoint, avatar, prezentace, seminární práce, diář, plakáty, etikety, časopis, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Traktor ke stáhnutí, vektorový obrázek Menora zdarma nebo vektorový obrázek Želízka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.