Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láska, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láska zdarma ke stažení

Láska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Láska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Láska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1068
1280x855
800x534
500x334
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 105 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Láska patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svazijsko zdarma Podívejte se i na klipart Klavír ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová srdíčka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, Láska, vektor, obrázek, free, ke stažení, klipart, svg, grafika, zdarma, kliparty, Láska

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, textové dokumenty, plakáty, články, webové stránky, Instagram, prezentace, dokumenty, pozvánky, Twitter, plakát, corelDraw, openOffice, PowerPoint, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Krtek zdarma, ilustrace Elfka ke stažení nebo vektor Digitální znak M ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.