Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láska, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láska zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Láska. Klipart Láska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Láska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1068
1280x855
800x534
500x334
160x107

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 105 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Láska je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Miminko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Japonka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Strom z kuliček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, grafika, svg, klipart, Láska, obrázek, free, ilustrace, Láska, ke stažení, download, Láska, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, pozvánky, škola, profil, časopis, office, referáty, Adobe Illustrator , památník, fotokniha, kalendář, dokumenty, openOffice, textové dokumenty, avatar, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kávovník ke stažení, vektor Školák ke stáhnutí nebo obrázek Aerobik zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.