Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láska, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láska zdarma ke stažení

Láska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Láska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Láska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1068
1280x855
800x534
500x334
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 105 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Láska je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Spící smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pero zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Garáž ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Láska, vektor, kliparty, Láska, svg, download, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, Facebook, Twitter, corelDraw, word, kalendář, články, Adobe Illustrator , inkscape, Pinterest, profilovka, Instagram, fotokniha, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Stařena ke stáhnutí, klipart Televize zdarma nebo ilustrace Rychlé občerstvení ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.