Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart PCX, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PCX zdarma ke stažení

PCX je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem PCX. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PCX lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PCX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart PCX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PCX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek PCX patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pařez zdarma Podívejte se i na klipart Dudy ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík lékař ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, kliparty, PCX, grafika, vektorový obrázek, PCX, svg, ilustrační obrázek, vektor, free, obrázek, zdarma, ke stažení, download, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, word, články, plakát, referáty, profil, PowerPoint, kalendář, Adobe Illustrator , pozvánky, corelDraw, avatar, openOffice, office, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Radiace zdarma, ilustrace Malé písmeno I ke stažení nebo vektor Venezuela ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.