Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek PCX (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PCX zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název PCX. Vektorová ilustrace PCX je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PCX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek PCX ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PCX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 845 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart PCX se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart PCX je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kormorán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BLM zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Brambora ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, PCX, vektor, vektorový obrázek, Symboly, ilustrační obrázek, kliparty, PCX, cliparts, ke stažení, svg, obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: word, manuály, plakáty, články, PowerPoint, blog, brožury, deníček, Instagram, avatar, vizitky, prezentace, magazín, Adobe Illustrator, corelDraw, Facebook, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Žlutý skateboard ke stáhnutí, obrázek, klipart Prostituce zakázána ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Růžová složka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.