Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sushi s čajem (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sushi s čajem zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sushi s čajem. Vektorový obrázek Sushi s čajem je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi s čajem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sushi s čajem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi s čajem ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1170
1280x936
800x585
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Sushi s čajem s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Sushi s čajem je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Detektiv ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rychlé občerstvení zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Methanol ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, svg, kliparty, Sushi s čajem, zdarma, klipart, obrázek, ke stažení, download, vektor, ke stáhnutí, grafika, Jídlo, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, profil, video, Instagram, blog, office, škola, web, corelDraw, články, fotokniha, pozvánky, PowerPoint, dokumenty, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Zlověstný smajlík ke stáhnutí, vektorový klipart Modrá vajíčka zdarma nebo obrázek, klipart Surinam zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.