Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šedý sporťák (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedý sporťák zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Šedý sporťák. Klipart Šedý sporťák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šedý sporťák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedý sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Šedý sporťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedý sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x741
1280x593
800x370
500x231
160x74

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 722 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Šedý sporťák) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Šedý sporťák patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Parní lokomotiva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Brouk roháč ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bizon ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Šedý sporťák, Auta, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, obrázek, svg, Šedý sporťák, ilustrace, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Twitter, prezentace, avatar, dokument, webové stránky, kalendář, inkscape, škola, fotokniha, památník, Instagram, video, Pinterest, plakáty, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Che Guevara ke stažení, ilustrace Smajlík zpěvák ke stažení nebo klipart Snowboardistka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.