Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Semafor žlutá, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor žlutá zdarma ke stažení

Semafor žlutá je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Semafor žlutá je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor žlutá zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Semafor žlutá ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor žlutá ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Semafor žlutá je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor PCX ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pozoun zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lučištnice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, zdarma, grafika, vektor, vektorový obrázek, obrázek, Doprava, cliparts, ilustrační obrázek, Semafor žlutá, Semafor žlutá, svg

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, web, profilovka, PowerPoint, office, blog, referáty, textové dokumenty, památník, články, plakáty, corelDraw, profil, škola, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Megafon ke stáhnutí, vektor Lyžař zdarma nebo obrázek Rudl ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.