Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Škorpion (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škorpion zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Škorpion. Pakliže si chcete obrázek Škorpion stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škorpion zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Škorpion ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škorpion ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
740x1280
800x1383
289x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 246 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Škorpion s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Škorpion je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Valentýnská srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialový autobus ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Multimetr ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, vektor, grafika, download, Škorpion, kliparty, svg, Škorpion, ilustrační obrázek, cliparts, Hmyz, zdarma, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, dokumenty, etikety, openOffice, Instagram, corelDraw, prospekty, plakáty, dokument, video, word, office, wordpress, deníček, časopis, vizitky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vitamín B3 ke stažení, vektor Vodováha ke stažení nebo ilustrace Zákaz kouření ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.