Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Škorpion, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škorpion zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Škorpion. Pakliže si chcete obrázek Škorpion stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škorpion zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Škorpion ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škorpion ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
740x1280
800x1383
289x500
92x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Škorpion se nachází v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Betlém ke stažení Podívejte se i na vektor Pitná voda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Halloween zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, kliparty, svg, ke stáhnutí, cliparts, download, obrázek, ke stažení, vektor, Hmyz, Škorpion

Doporučené použití klipartu: avatar, office, dokumenty, profil, škola, referáty, profilovka, dokument, časopis, plakáty, word, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Instagram, Twitter, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Červené vajíčko ke stažení, obrázek Slepice ke stáhnutí nebo klipart Polibek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.