Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Škorpion, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škorpion zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Škorpion. Pakliže si chcete obrázek Škorpion stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škorpion zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Škorpion ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škorpion ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
740x1280
800x1383
289x500
92x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Škorpion je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Internet ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace SLDX zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Slavnostní přípitek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, download, kliparty, grafika, free, vektorový obrázek, svg, zdarma, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, web, corelDraw, časopis, pozvánky, textové dokumenty, webové stránky, prezentace, inkscape, škola, PowerPoint, word, plakáty, Instagram, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Červené D ke stáhnutí, vektor Roztleskávačka zdarma nebo obrázek Zářivka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.