Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýnská svíčka (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení

Valentýnská svíčka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnská svíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnská svíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 848 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: amilo

Sdílejte obrázek, klipart Valentýnská svíčka se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Valentýnská svíčka se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Eidam ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bílá kytara ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, download, Valentýnská svíčka, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, vektor, Valentýnská svíčka, svg, zdarma, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, video, PowerPoint, památník, škola, pozvánky, časopis, plakát, Facebook, kalendář, etikety, Pinterest, referáty, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hot dog ke stáhnutí, obrázek, klipart Blesk zdarma nebo vektorový klipart Meruňková stužka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.