Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Valentýnská svíčka (Láska) zadarmo

Obrázek, klipart Valentýnská svíčka zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Valentýnská svíčka. Klipart Valentýnská svíčka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnská svíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: amilo

Potěší nás, pokud budete tento klipart Valentýnská svíčka sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový obrázek Valentýnská svíčka je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Barevná vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mark Twain ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hroznové víno zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, svg, grafika, ke stažení, obrázek, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, free, cliparts, Valentýnská svíčka, kliparty, Láska, Valentýnská svíčka

Doporučené použití klipartu: koláž, wordpress, vizitky, eshop, avatar, kalendář, referáty, web, textové dokumenty, časopis, inkscape, vstupenky, Pinterest, Twitter, prezentace, památník, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace PDF formát zdarma, vektorový klipart Digitální znak 6 ke stažení nebo ilustrace Červené hrozny ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.