Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnská svíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Valentýnská svíčka. Kreslená ilustrace Valentýnská svíčka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýnská svíčka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnská svíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnská svíčka je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté číslo 1 zdarma Podívejte se i na obrázek Číselný zámek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Telefonní automat ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, Láska, Valentýnská svíčka, kliparty, download, ke stažení, vektor, Valentýnská svíčka, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, free, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, dokumenty, office, fotokniha, škola, seminární práce, Facebook, kalendář, word, inkscape, web, corelDraw, Instagram, plakát, blog, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Čokoládový dárek zdarma, klipart Vejce kosmonaut ke stažení nebo ilustrace GAZ 21 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.