Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnská svíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Valentýnská svíčka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnská svíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnská svíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnská svíčka se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trubka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor PDF přípona zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace XLTM ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, cliparts, klipart, Láska, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Valentýnská svíčka, free, zdarma, download, kliparty, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, články, seminární práce, Adobe Illustrator , prezentace, dokument, plakáty, fotokniha, dokumenty, Pinterest, Facebook, openOffice, pozvánky, profil, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rudá ozdoba ke stáhnutí, obrázek Sushi s mořskou řasou zdarma nebo klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.