Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnská svíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Valentýnská svíčka. Kreslená ilustrace Valentýnská svíčka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýnská svíčka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnská svíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Valentýnská svíčka se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sakura ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Image zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Veverka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Valentýnská svíčka, grafika, zdarma, free, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, svg, Láska, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, články, textové dokumenty, kalendář, referáty, office, avatar, corelDraw, PowerPoint, památník, dokumenty, škola, Twitter, pozvánky, Instagram, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Bangladéše ke stáhnutí, ilustrace Žebřík zdarma nebo vektor Svázaná žena ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.