Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnská svíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Valentýnská svíčka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnská svíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnská svíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnská svíčka je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PF 2020 ke stažení Podívejte se i na obrázek Pirátské vejce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor DRAFT zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Valentýnská svíčka, zdarma, klipart, ke stažení, free, vektorový obrázek, obrázek, svg, vektor, ilustrace, grafika, Valentýnská svíčka, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, prezentace, webové stránky, kalendář, office, PowerPoint, památník, fotokniha, web, časopis, avatar, profil, openOffice, dokumenty, Adobe Illustrator , corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Humr ke stažení, klipart Jarní květina ke stáhnutí nebo ilustrace Svatební dort zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.