Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zamračený smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamračený smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zamračený smajlík. Kreslená ilustrace Zamračený smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Zamračený smajlík? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamračený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamračený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamračený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 268 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Arvin61r58

Obrázek, klipart pojmenovaný Zamračený smajlík můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Zamračený smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Brýle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rachejtle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Dalmatin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, Zamračený smajlík, ke stažení, Zamračený smajlík, ilustrační obrázek, free, cliparts, download, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: časopis, články, web, office, word, plakát, památník, eshop, prezentace, Pinterest, avatar, PowerPoint, škola, plakáty, blog, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Světluška zdarma, vektorový klipart Masožravá kytka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart ARJ ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.