Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek XLS, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart XLS zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je XLS. Klipart XLS je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek XLS ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1242x1600
993x1280
621x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 396 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart XLS se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialový dárek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlaté kuřátko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Lev ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, free, XLS, vektor, XLS, ke stažení, cliparts, klipart, vektorový obrázek, svg, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, památník, word, avatar, Pinterest, plakát, Twitter, corelDraw, dokumenty, seminární práce, kalendář, škola, časopis, web, prezentace, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Oslíček ke stáhnutí, obrázek Kopírka zdarma nebo klipart Závaží ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.