Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart XLS (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XLS zdarma ke stažení

XLS je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem XLS. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart XLS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1242x1600
993x1280
621x800
388x500
124x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 396 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart XLS sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek XLS se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Josif Stalin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motýl s květinami ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Burák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, XLS, XLS, ke stáhnutí, svg, grafika, download, klipart, Symboly, ke stažení, vektorový obrázek, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, Facebook, web, corelDraw, fotokniha, katalog, články, Instagram, pozvánky, Pinterest, plakáty, wordpress, dokumenty, dokument, etikety, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Americká lokomotiva zdarma, klipart Modří smajlíci zdarma nebo vektorový klipart Ozubená kola ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.