Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buddha, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Buddha. Pakliže si chcete obrázek Buddha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buddha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 621 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Buddha patří do sekce Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Ekvádoru zdarma Podívejte se i na vektor Zaoceánský parník ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutá složka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, svg, obrázek, Buddha, cliparts, ilustrace, zdarma, Buddha, grafika, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, Adobe Illustrator , openOffice, plakát, Pinterest, prezentace, profilovka, office, kalendář, Instagram, textové dokumenty, dokument, články, referáty, Twitter, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Strašidelný dům zdarma, obrázek Motyčka ke stažení nebo klipart Atomová elektrárna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.