Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buddha, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Buddha. Pakliže si chcete obrázek Buddha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buddha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 621 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Buddha je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kohout ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kormidlo zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Suchoj Su-34 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, ilustrace, vektor, download, vektorový obrázek, grafika, free, Buddha, ke stažení, Náboženství, zdarma, svg, ilustrační obrázek, Buddha

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, plakáty, profilovka, corelDraw, Twitter, památník, články, časopis, inkscape, profil, textové dokumenty, referáty, avatar, dokument, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Peugeot 206 ke stáhnutí, vektor Eskymák zdarma nebo obrázek Lyžař ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.