Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Buddha (Náboženství) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Buddha. Obrázek Buddha je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buddha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 621 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Buddha) můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Buddha je v sekci Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Babočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s hroty ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Fialové Lamborghini zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, download, ke stáhnutí, klipart, free, ke stažení, Buddha, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, grafika, cliparts, Buddha, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, PowerPoint, etikety, webové stránky, plakáty, pozvánky, články, eshop, časopis, openOffice, diář, word, Twitter, Pinterest, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zřícenina zdarma, vektor Kapesní hodiny ke stáhnutí nebo obrázek Magická čarodejnice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.