Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Buddha (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Buddha. Klipart Buddha je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buddha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 621 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Buddha můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Buddha je v kategorii Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Make up ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivá stužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek John Dalton zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Buddha, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, svg, vektor, free, download, klipart, Náboženství, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, blog, avatar, video, word, referáty, plakáty, Facebook, památník, webové stránky, corelDraw, Twitter, Instagram, časopis, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Želvičky zdarma, obrázek Trpajzlík ke stáhnutí nebo vektor M4C ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.