Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buddha (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Buddha. Vektorová ilustrace Buddha je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buddha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 621 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Buddha s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Buddha je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak 6 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně major zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace AMC Gremlin ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Náboženství, Buddha, ke stažení, svg, vektorový obrázek, Buddha, cliparts, download, zdarma, free, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, etikety, Pinterest, kalendář, diář, blog, openOffice, škola, wordpress, pozvánky, články, PowerPoint, fotokniha, Instagram, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Robot android ke stáhnutí, klipart Pixie zdarma nebo ilustrace Dřevěná přepravka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.