Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Buddha (Náboženství) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buddha ke stažení zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Buddha. Pakliže si chcete obrázek Buddha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Buddha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buddha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 621 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Buddha sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Buddha se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Methanol ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Larva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Audio přehrávač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, free, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, download, svg, obrázek, klipart, Náboženství, Buddha, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: brožury, eshop, PowerPoint, web, vstupenky, referáty, webové stránky, magazín, avatar, katalog, prezentace, památník, diplomová práce, fotokniha, tiskoviny, časopis, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Jednorožec zdarma, obrázek, klipart S3DB ke stažení nebo vektorový obrázek URGENT ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.