Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buddha, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Buddha. Pakliže si chcete obrázek Buddha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buddha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 621 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buddha je v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stonožka ke stažení Podívejte se i na obrázek Los ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Skotska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ke stažení, free, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Náboženství, Buddha, Buddha, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, web, avatar, profilovka, profil, webové stránky, blog, fotokniha, seminární práce, Facebook, dokumenty, Instagram, kalendář, Twitter, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Jablka ke stažení, klipart Tachometr ke stáhnutí nebo ilustrace 50 euro centů zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.