Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tyrkysové auto (Auta) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tyrkysové auto zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Tyrkysové auto. Klipart Tyrkysové auto je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tyrkysové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tyrkysové auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tyrkysové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Tyrkysové auto) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Tyrkysové auto je v sekci Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené nůžky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pohřebák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Barack Obama zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, download, ke stažení, obrázek, Tyrkysové auto, free, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, klipart, cliparts, Tyrkysové auto, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, etikety, pozvánky, škola, Adobe Illustrator, avatar, profilovka, PowerPoint, profil, textové dokumenty, dokument, fotokniha, dokumenty, referáty, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Stříbrný prstýnek zdarma, ilustrace Běžec ke stáhnutí nebo klipart Modrý netopýr ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.