Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tyrkysové auto, Auta do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tyrkysové auto zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tyrkysové auto. Klipart Tyrkysové auto je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Tyrkysové auto? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tyrkysové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tyrkysové auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tyrkysové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tyrkysové auto se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté G ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vlha pestrá zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Paprika ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tyrkysové auto, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, Auta, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Tyrkysové auto, grafika, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, webové stránky, profilovka, škola, časopis, pozvánky, office, PowerPoint, Twitter, seminární práce, prezentace, články, Facebook, openOffice, dokumenty, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Králíčci ke stáhnutí, obrázek Zvonečky zdarma nebo klipart Žampiony ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.