Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Grónsko (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grónsko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Grónsko. Obrázek Grónsko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grónsko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Grónsko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grónsko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 149 605 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Grónsko s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Grónsko je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Slíva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sašimi suši zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mikuláš a čert ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, download, Grónsko, free, obrázek, Grónsko, grafika, zdarma, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, etikety, blog, pozvánky, profil, Twitter, památník, wordpress, corelDraw, plakát, diář, fotokniha, eshop, web, webové stránky, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Modré nůžky ke stáhnutí, klipart Bílý král zdarma nebo ilustrace Femme fatale zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.