Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bambus (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambus zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bambus. Vektorový obrázek Bambus je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bambus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: aungkarns

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bambus s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Bambus se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chleba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyplazený jazyk zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak P ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, zdarma, download, Bambus, obrázek, Rostliny, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, svg, klipart, Bambus, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, inkscape, blog, prezentace, profil, Instagram, fotokniha, seminární práce, Adobe Illustrator, video, diář, Facebook, eshop, články, corelDraw, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Rebarbora ke stáhnutí, vektorový obrázek Severní Korea zdarma nebo vektorový obrázek Blue Ray přehrávač zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.