Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bambus (Rostliny) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bambus ke stažení zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Bambus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bambus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bambus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 440 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: aungkarns

Obrázek, klipart pojmenovaný Bambus můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Bambus je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Oranžová mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hospoda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Profesor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, svg, vektor, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, Rostliny, Bambus, download, kliparty, ilustrace, zdarma, Bambus, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakáty, prospekty, office, referáty, bakalářská práce, katalog, textové dokumenty, openOffice, vizitky, manuály, škola, diplomová práce, logo, diář, avatar, koláž

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Mrňous zdarma, obrázek Domácí adresář zdarma nebo obrázek, klipart Kříž ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.