Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bambus (Rostliny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambus zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bambus. Klipart Bambus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bambus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: aungkarns

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bambus s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Bambus se nachází v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Nevady ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz spinnerů ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Jezevčík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, klipart, Rostliny, vektor, zdarma, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Bambus, free, download, cliparts, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, profil, avatar, plakát, kalendář, Facebook, word, dokumenty, dokument, webové stránky, blog, textové dokumenty, prezentace, škola, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Příšera zdarma, vektorový klipart Oživlá mumie ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Žlutí smajlíci ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.