Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bambus (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bambus. Vektorový obrázek Bambus je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Bambus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bambus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 440 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: aungkarns

Sdílejte obrázek, klipart Bambus s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Bambus je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Strašidelné dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blondýnka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor McLaren ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Bambus, kliparty, ke stáhnutí, grafika, free, obrázek, zdarma, Bambus, Rostliny, download, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, Instagram, fotokniha, profil, textové dokumenty, etikety, prezentace, avatar, Adobe Illustrator, seminární práce, plakát, office, PowerPoint, corelDraw, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Stará ježibaba ke stáhnutí, vektorový klipart Johnny Cash zdarma nebo obrázek, klipart Velbloud zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.