Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bambus, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bambus. Obrázek Bambus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bambus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bambus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bambus se nachází v sekci Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Burák ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Srdíčkový rámeček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hasičská stanice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, grafika, ke stáhnutí, free, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Bambus, zdarma, Bambus, download, ilustrační obrázek, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: word, plakáty, textové dokumenty, seminární práce, Instagram, časopis, corelDraw, referáty, webové stránky, avatar, profilovka, profil, web, blog, plakát, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Rybíz červený ke stáhnutí, obrázek Klíč od auta zdarma nebo klipart Lopata ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.