Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté S, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté S zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zlaté S. Vektorová ilustrace Zlaté S je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zlaté S? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté S zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté S ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté S ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1146x1600
917x1280
573x800
358x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 955 934 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlaté S se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Opera Sydney ke stažení Podívejte se i na klipart Šípek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Porcování hovězího zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, free, kliparty, download, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, Zlaté S, Symboly, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, dokumenty, dokument, blog, corelDraw, avatar, škola, textové dokumenty, word, inkscape, Twitter, office, referáty, památník, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Emo dívka ke stažení, ilustrace Digitální znak 6 ke stáhnutí nebo vektor Čokoládové vajíčko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.