Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté S, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté S zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zlaté S. Vektorová ilustrace Zlaté S je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zlaté S? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté S zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté S ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté S ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1146x1600
917x1280
573x800
358x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 955 934 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté S je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kazeta ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pacientka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuřátka s vejci ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, cliparts, free, ilustrace, ke stažení, vektor, Zlaté S, vektorový obrázek, svg, kliparty, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, seminární práce, textové dokumenty, openOffice, referáty, články, prezentace, plakáty, avatar, profilovka, web, corelDraw, plakát, časopis, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Malé písmeno L ke stáhnutí, klipart Vánoční blahopřání zdarma nebo ilustrace Námořník ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.