Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Babka (Ženy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babka zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Babka. Pakliže si chcete obrázek Babka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Babka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Babka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Babka sdílet s ostatními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Babka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kennedy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské přáníčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zloděj zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, klipart, svg, cliparts, Ženy, grafika, zdarma, Babka, Babka, ke stáhnutí, free, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, video, brožury, Twitter, články, word, diář, dokument, avatar, tiskoviny, prezentace, vizitky, památník, plakát, diplomová práce, pozvánky, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek HTML formát zdarma, vektorový obrázek Piper J-3 Cub ke stažení nebo vektorový klipart Meče ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.