Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Babka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Babka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Babka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Babka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Babka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Saudská Arábie zdarma Podívejte se i na ilustrace Sushi set ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlatá ryba ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, kliparty, ke stažení, cliparts, vektor, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Babka, svg, Babka, vektorový obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, word, web, textové dokumenty, časopis, škola, prezentace, corelDraw, fotokniha, pozvánky, office, seminární práce, Pinterest, webové stránky, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Autobus zdarma, vektor Hotel ke stažení nebo obrázek Vysílač ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.