Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Babka. Vektorová ilustrace Babka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Babka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Babka se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Babka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Teleskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Delfíni ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace 3D smajlík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, svg, ke stažení, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, vektor, Babka, kliparty, klipart, ke stáhnutí, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, video, Twitter, profil, pozvánky, inkscape, word, články, Facebook, fotokniha, textové dokumenty, plakát, Pinterest, avatar, plakáty, etikety

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Modrý sněhulák ke stažení, klipart Televizní ovladač ke stažení nebo ilustrace Jaspis ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.