Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Babka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Babka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Babka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Babka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Babka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak R ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vločky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zátiší s květinou ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, free, cliparts, ke stáhnutí, vektor, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, openOffice, profilovka, PowerPoint, profil, památník, dokumenty, office, seminární práce, Instagram, word, články, avatar, blog, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Free WiFi ke stáhnutí, klipart Les zdarma nebo ilustrace Ruce ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.