Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Babka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Babka. Klipart Babka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Babka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Babka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vladimir Lenin zdarma Podívejte se i na ilustrace Mobilní telefon ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz mluvení ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, cliparts, zdarma, Ženy, svg, kliparty, vektorový obrázek, grafika, Babka, klipart, free, Babka, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, corelDraw, inkscape, prezentace, časopis, památník, textové dokumenty, office, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, dokument, Adobe Illustrator , word, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Syrena 105 zdarma, vektor Podzimní strom ke stažení nebo obrázek Bílá složka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.