Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babka (Ženy) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Babka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Babka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Babka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Babka s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Babka se nachází v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Airbus Beluga ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vlněné srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Emotikon duch ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, download, Ženy, ke stáhnutí, grafika, Babka, zdarma, obrázek, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, video, Instagram, plakát, kalendář, PowerPoint, blog, wordpress, Facebook, dokumenty, Twitter, fotokniha, profilovka, diář, škola, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Cvrček ke stáhnutí, klipart Akvarijní rybka zdarma nebo ilustrace Třetí místo zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.