Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Babka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Babka ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Babka s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Babka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strom se svíčkami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pythagoras zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelený dům ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Ženy, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Babka, Babka, free, download, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, eshop, plakát, prezentace, škola, Twitter, PowerPoint, wordpress, dokument, openOffice, časopis, word, profil, inkscape, články, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Masožravka ke stáhnutí, obrázek, klipart Červený tulipán zdarma nebo vektorový klipart Viktorie královská zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.