Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babočka (Hmyz) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Babočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Babočka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Babočka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ArtFavor

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Babočka s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Babočka se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červivé jablko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plazmová televize zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Kavárna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, grafika, cliparts, Hmyz, ilustrační obrázek, Babočka, free, vektor, download, ilustrace, kliparty, klipart, svg, Babočka

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, web, openOffice, word, referáty, profil, pozvánky, webové stránky, office, blog, památník, PowerPoint, Twitter, inkscape, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Hangár ke stáhnutí, vektorový klipart Smoothie zdarma nebo obrázek, klipart Mangostana zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.