Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babočka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Babočka. Vektorová ilustrace Babočka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Babočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Babočka je v sekci Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart I love you ke stažení Podívejte se i na obrázek UOS ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fidel Castro zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Babočka, grafika, Hmyz, klipart, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, download, ilustrační obrázek, Babočka, svg, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, web, textové dokumenty, plakát, referáty, Facebook, fotokniha, Pinterest, webové stránky, word, články, openOffice, inkscape, památník, pozvánky, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Holčička ke stažení, klipart Plzeňské pivo ke stáhnutí nebo ilustrace Kovařík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.