Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Babočka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Babočka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Babočka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Babočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ArtFavor

Tento obrázek s názvem (Babočka) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Babočka se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno R ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bonsai ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Dětské hřiště ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, zdarma, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, obrázek, Babočka, download, Babočka, ke stažení, klipart, grafika, vektor, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, etikety, eshop, Adobe Illustrator, Instagram, Facebook, Pinterest, fotokniha, dokument, články, blog, dokumenty, office, prezentace, diář, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Růžový hyacint ke stažení, vektorový obrázek Lodivod mořský ke stažení nebo vektorový obrázek Mikrofón ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.