Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babočka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Babočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Babočka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Babočka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Babočka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Babočka je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Králík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Malé písmeno Z zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Anténa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, obrázek, ke stáhnutí, grafika, download, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, svg, ke stažení, Babočka, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: články, památník, Facebook, Pinterest, blog, openOffice, časopis, webové stránky, referáty, inkscape, pozvánky, plakáty, prezentace, profil, profilovka, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Fialová kraslice ke stáhnutí, klipart Porcování hovězího zdarma nebo ilustrace Smajlík s rouškou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.