Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Babočka (Hmyz) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Babočka. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Babočka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Babočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ArtFavor

Obrázek, klipart pojmenovaný Babočka můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Babočka je v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Olivový olej ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pryšec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Divočák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, ke stažení, Babočka, Hmyz, download, kliparty, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, Babočka, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, prospekty, webové stránky, fotokniha, časopis, diplomová práce, manuály, profil, avatar, diář, dokumenty, památník, eshop, textové dokumenty, katalog, vstupenky, oznámení

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Vozíček zdarma, klipart Stavitelný klíč zdarma nebo vektor Tmavězelený stromeček ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.