Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babočka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Babočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Babočka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Babočka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babočka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ArtFavor

Sdílejte obrázek, klipart Babočka se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Babočka patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek John Dalton ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté růže zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zákaz ohně ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, ke stáhnutí, free, download, Babočka, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, kliparty, ke stažení, klipart, vektor, Babočka, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, škola, Adobe Illustrator, textové dokumenty, Pinterest, seminární práce, webové stránky, plakáty, pozvánky, fotokniha, wordpress, články, web, etikety, časopis, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Billie Piper ke stáhnutí, vektor Dýdžej zdarma nebo obrázek Žlutá ozdoba zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.