Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babočka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Babočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Babočka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Babočka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Babočka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Babočka se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vysílač ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Páčidlo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zelené auto ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, Hmyz, ilustrační obrázek, obrázek, Babočka, vektor, ke stáhnutí, svg, download, Babočka, kliparty, cliparts, free, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, fotokniha, Facebook, pozvánky, články, openOffice, kalendář, dokumenty, plakáty, corelDraw, blog, webové stránky, Adobe Illustrator , inkscape, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Ambulance ke stáhnutí, ilustrace Lebka 3D zdarma nebo vektor Vstup zakázán ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.