Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babočka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babočka zdarma ke stažení

Babočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Babočka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Babočka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Babočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 188 514 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Babočka je v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart HTML formát ke stažení Podívejte se i na obrázek DRAFT ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Energetický nápoj zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Babočka, ilustrace, Hmyz, cliparts, grafika, obrázek, Babočka, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , kalendář, dokument, PowerPoint, profilovka, škola, seminární práce, dokumenty, časopis, Facebook, prezentace, referáty, Instagram, openOffice, plakát, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Vejce kosmonaut ke stažení, klipart F-16 ke stáhnutí nebo ilustrace Borůvka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.