Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cihlové srdce, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cihlové srdce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cihlové srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cihlové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cihlové srdce patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoce zdarma Podívejte se i na vektor Doktorka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Skotský teriér ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, vektor, Cihlové srdce, download, svg, ke stažení, ilustrace, grafika, Láska, Cihlové srdce, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, corelDraw, plakát, inkscape, Adobe Illustrator , blog, web, profilovka, dokument, referáty, Facebook, Instagram, plakáty, časopis, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Buldok zdarma, obrázek Čtenářka ke stažení nebo klipart Mapa Íránu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.