Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cihlové srdce, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cihlové srdce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cihlové srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cihlové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cihlové srdce je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Monstrance ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek HTML formát zdarma Mohl by vás také zajímat vektor 2 Euro centy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cihlové srdce, svg, kliparty, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, download, obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, klipart, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, blog, škola, PowerPoint, plakát, Twitter, Adobe Illustrator , word, profilovka, web, dokument, profil, corelDraw, dokumenty, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Raketa H-IIB ke stáhnutí, klipart Harmonika zdarma nebo ilustrace Kovář ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.