Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cihlové srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení

Cihlové srdce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Cihlové srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cihlové srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cihlové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 992 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Cihlové srdce s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Cihlové srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vejce naměkko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart I love you zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek SLK ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, Láska, obrázek, klipart, svg, Cihlové srdce, grafika, cliparts, download, Cihlové srdce, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, profilovka, Instagram, články, word, dokumenty, Twitter, pozvánky, eshop, openOffice, profil, avatar, Pinterest, textové dokumenty, diář, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Dědeček ke stáhnutí, obrázek, klipart Abstraktní stromek zdarma nebo vektorový klipart Mapa Kataru zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.