Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Cihlové srdce (Láska) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihlové srdce k bezplatnému stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cihlové srdce. Vektorový obrázek Cihlové srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Cihlové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 992 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Cihlové srdce s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Cihlové srdce je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kalkulačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Složka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Katarina Pudar ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, obrázek, klipart, Cihlové srdce, grafika, ke stažení, Cihlové srdce, Láska, svg, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, avatar, webové stránky, web, inkscape, referáty, bakalářská práce, Twitter, plakáty, corelDraw, Pinterest, seminární práce, koláž, profilovka, deníček, oznámení

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kánoe ke stáhnutí, vektorový klipart Pávík ke stažení nebo ilustrace Kufřík s nástroji zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.