Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cihlové srdce (Láska) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Cihlové srdce. Kreslená ilustrace Cihlové srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cihlové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihlové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Cihlové srdce) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Cihlové srdce je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kočárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zvonek vánoční ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Autoklíč zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, vektor, Cihlové srdce, cliparts, klipart, Láska, download, zdarma, free, svg, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, etikety, profilovka, dokumenty, profil, plakáty, časopis, Twitter, články, Adobe Illustrator, Facebook, avatar, corelDraw, prezentace, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Omán zdarma, vektorový klipart Meč ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Nekonečno ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.