Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Znamení panna (Symboly) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Znamení panna bezplatně ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Znamení panna. Vektorový obrázek Znamení panna je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení panna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znamení panna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení panna ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 245 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: virgoss

Zaujal vás náš klipart Znamení panna? Potom se podělte s přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Znamení panna je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Emu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šťastné Vánoce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Harmonika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, download, Znamení panna, ke stažení, obrázek, Symboly, svg, vektorový obrázek, free, vektor, grafika, Znamení panna, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, Pinterest, prospekty, avatar, logo, inkscape, profil, Instagram, textové dokumenty, openOffice, Zoner Callisto, diář, diplomová práce, Twitter, referáty, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Externí disk zdarma, vektorový obrázek Kočičky ke stažení nebo obrázek, klipart WWF soubor ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.