Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Znamení panna, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znamení panna zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Znamení panna. Kreslená ilustrace Znamení panna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Znamení panna? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení panna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Znamení panna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení panna ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 245 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Znamení panna je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Telefonní budka ke stažení Podívejte se i na obrázek Družice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Komodský drak zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ke stažení, download, kliparty, vektorový obrázek, vektor, free, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, Znamení panna, ilustrační obrázek, Symboly, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, Adobe Illustrator , web, inkscape, dokument, škola, word, dokumenty, profil, PowerPoint, corelDraw, avatar, seminární práce, fotokniha, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek HTML ikona ke stažení, klipart Karafiáty ke stáhnutí nebo ilustrace Zábavní pyrotechnika zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.