Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Znamení panna (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znamení panna zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Znamení panna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení panna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Znamení panna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení panna ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 245 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: virgoss

Zaujal vás náš klipart Znamení panna? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Znamení panna je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Televizní anténa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abrahám ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Hacker zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, Znamení panna, grafika, ke stažení, cliparts, Symboly, svg, zdarma, download, vektor, free, ilustrační obrázek, obrázek, Znamení panna

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, textové dokumenty, eshop, diář, inkscape, prezentace, Adobe Illustrator, seminární práce, blog, avatar, články, referáty, Instagram, web, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Stará ježibaba zdarma, obrázek Mimozemské vejce ke stáhnutí nebo vektor Lednice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.