Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoce (Vánoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoce zadarmo ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoce. Stahujte klipart Vánoce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1224
1280x979
800x612
500x383
160x122

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 732 562 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoce se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Vánoce patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oranžový motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Airbus A380 zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Grammar Nazi ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Vánoce, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, free, Vánoce, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, svg, download, cliparts, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: wordpress, Instagram, manuály, logo, video, magazín, deníček, památník, prospekty, Zoner Callisto, seminární práce, eshop, plakát, openOffice, webové stránky, tiskoviny, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Santa upír ke stáhnutí, ilustrace Neuron ke stažení nebo obrázek Chinook zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.