Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoce, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoce. Kreslená ilustrace Vánoce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1224
1280x979
800x612
500x383
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 732 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoce patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koště zdarma Podívejte se i na vektor Pračlověk ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Silueta ježibaby ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, vektor, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, klipart, svg, Vánoce, free, ilustrace, Vánoce, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, dokument, časopis, word, corelDraw, web, textové dokumenty, prezentace, škola, pozvánky, webové stránky, památník, inkscape, fotokniha, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektor Květ na stromě zdarma, obrázek Kytice ke stažení nebo klipart LNK ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.