Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoce, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vánoce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Vánoce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1224
1280x979
800x612
500x383
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 732 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoce se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mangold ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Námořnické srdce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dobrman ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Vánoce, free, obrázek, svg, klipart, ke stažení, ilustrace, Vánoce, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, Instagram, dokument, corelDraw, profil, Facebook, dokumenty, avatar, textové dokumenty, články, openOffice, Pinterest, časopis, Adobe Illustrator , škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Sexy žena ke stáhnutí, ilustrace Jahodník zdarma nebo vektor Slunečnice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.