Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kabriolet, Auta do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kabriolet zdarma ke stažení

Kabriolet je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Kabriolet je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kabriolet v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabriolet zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kabriolet ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabriolet ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kabriolet je v kategorii Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krocan ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Auta, ke stáhnutí, klipart, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Kabriolet, vektorový obrázek, Kabriolet, kliparty, vektor, cliparts, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, dokumenty, webové stránky, Pinterest, články, dokument, fotokniha, openOffice, seminární práce, office, pozvánky, PowerPoint, Twitter, kalendář, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Agentka ke stáhnutí, klipart Lékařka zdarma nebo ilustrace Jablka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.