Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kabriolet (Auta) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kabriolet zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Kabriolet. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kabriolet nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Kabriolet? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabriolet zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kabriolet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabriolet ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kabriolet sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Kabriolet je v kategorii Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sporťák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kluk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Recyklace ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Kabriolet, free, ilustrace, svg, Kabriolet, Auta, obrázek, grafika, download, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, diář, etikety, profil, Twitter, PowerPoint, Adobe Illustrator, eshop, web, avatar, word, Instagram, textové dokumenty, plakáty, kalendář, office

Mezi hezké kresby patří i vektor Ježovka ke stažení, ilustrace Elektrická kytara ke stažení nebo klipart Znamení blíženci ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.