Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kabriolet (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kabriolet stahujte zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Kabriolet. Doporučujeme stahovat obrázek Kabriolet ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Kabriolet? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabriolet zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kabriolet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabriolet ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 056 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Kabriolet? Pak se podělte s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Kabriolet je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Chemička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa v komíně ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Plechovka s pivem ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, kliparty, vektorový obrázek, Kabriolet, obrázek, ke stažení, zdarma, Auta, Kabriolet, svg

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, deníček, diplomová práce, tiskoviny, časopis, diář, wordpress, vizitky, avatar, webové stránky, pozvánky, oznámení, Facebook, office, vstupenky, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vězení ke stažení, obrázek Plavkyně ke stažení nebo ilustrace Zákaz telefonování ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.