Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hladový smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení

Hladový smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hladový smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 634 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hladový smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hodina duchů zdarma Podívejte se i na obrázek Kuřátka s vejci ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hasič ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Smajlíci, free, Hladový smajlík, grafika, svg, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, Hladový smajlík, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, openOffice, Facebook, články, avatar, plakát, Instagram, referáty, Adobe Illustrator , web, webové stránky, Pinterest, corelDraw, prezentace, word, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Cílý autobus zdarma, klipart Bambus ke stažení nebo ilustrace Santa Klaus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.