Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hladový smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hladový smajlík. Kreslená ilustrace Hladový smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hladový smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 634 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hladový smajlík sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Hladový smajlík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sherlock Holmes ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednorožec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Motorovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, svg, vektor, download, Hladový smajlík, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, kliparty, Smajlíci, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, office, referáty, webové stránky, openOffice, plakáty, eshop, památník, wordpress, seminární práce, dokument, kalendář, plakát, web, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Džentlmen zdarma, vektorový obrázek Balalajka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Tiskárna ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.