Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hladový smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hladový smajlík. Kreslená ilustrace Hladový smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hladový smajlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hladový smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 634 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Hladový smajlík s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Hladový smajlík patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sáňky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pugét zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kovový robot ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hladový smajlík, download, svg, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, free, ilustrační obrázek, zdarma, Hladový smajlík, kliparty, Smajlíci, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, články, prezentace, památník, wordpress, dokumenty, časopis, pozvánky, word, seminární práce, diář, referáty, Pinterest, etikety, plakát, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Slizský smajlík ke stáhnutí, ilustrace Lama zdarma nebo klipart Červená kraslice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.