Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hladový smajlík (Smajlíci) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Hladový smajlík stahujte zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Hladový smajlík. Klipart Hladový smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hladový smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 634 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Hladový smajlík) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Hladový smajlík je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zlaté D ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pacientka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Důchodkyně milují PC ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Smajlíci, klipart, zdarma, vektor, kliparty, ilustrace, svg, free, Hladový smajlík, cliparts, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, Hladový smajlík

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, wordpress, profil, Pinterest, webové stránky, avatar, manuály, PowerPoint, prezentace, video, dokumenty, fotografie, časopis, seminární práce, magazín, letáky, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kleště ke stažení, vektorový obrázek Šipka zdarma nebo ilustrace Pavouk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.