Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hladový smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení

Hladový smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Hladový smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Hladový smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hladový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 634 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hladový smajlík s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Hladový smajlík se nachází v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně major ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Žluté vajíčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, free, Hladový smajlík, vektorový obrázek, kliparty, grafika, Smajlíci, cliparts, Hladový smajlík, zdarma, vektor, svg, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, škola, Pinterest, corelDraw, plakát, openOffice, Facebook, články, etikety, dokumenty, video, PowerPoint, diář, Adobe Illustrator, web, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart 2019 zdarma, vektor Modrý stromeček ke stáhnutí nebo obrázek Stehlík ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.