Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anglo-nubijská koza (Zvířata) ke stažení

Obrázek, klipart Anglo-nubijská koza ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Anglo-nubijská koza. Vektorový obrázek Anglo-nubijská koza je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglo-nubijská koza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anglo-nubijská koza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglo-nubijská koza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1455
1280x1164
800x728
500x455
160x146

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 458 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hund

Zaujal vás náš klipart Anglo-nubijská koza? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Klipart Anglo-nubijská koza patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Laosu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyděšená dýně ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Arizona zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Anglo-nubijská koza, grafika, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, Zvířata, klipart, zdarma, download, svg, Anglo-nubijská koza, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, články, inkscape, kalendář, blog, web, corelDraw, dokumenty, bakalářská práce, profilovka, wordpress, webové stránky, avatar, vizitky, magazín, tiskoviny

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Tmavěmodré auto zdarma, obrázek Myška ke stažení nebo obrázek Vánoční skřítek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.