Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Anglo-nubijská koza (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anglo-nubijská koza zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Anglo-nubijská koza. Obrázek Anglo-nubijská koza je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglo-nubijská koza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anglo-nubijská koza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglo-nubijská koza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1455
1280x1164
800x728
500x455
160x146

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 458 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hund

Líbí se vám klipart Anglo-nubijská koza? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Anglo-nubijská koza patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tmavomodrá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Valentýnské pozadí ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, download, ke stáhnutí, free, Anglo-nubijská koza, obrázek, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, vektor, ke stažení, zdarma, svg, klipart, Anglo-nubijská koza

Doporučené použití klipartu: Twitter, profil, openOffice, škola, etikety, avatar, eshop, diář, textové dokumenty, časopis, wordpress, dokument, web, video, pozvánky, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Santa čepice ke stažení, vektor F-16 ke stažení nebo obrázek Popcorn ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.