Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Automatická pračka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Automatická pračka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Automatická pračka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Automatická pračka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Automatická pračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka

Potěší nás, pokud budete tento klipart Automatická pračka sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Automatická pračka je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Větrníky - květiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikulášská čepice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Chiva autobus zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Automatická pračka, klipart, ilustrace, grafika, cliparts, svg, zdarma, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, Automatická pračka, Nástroje, vektorový obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, prezentace, Adobe Illustrator, Twitter, dokument, dokumenty, památník, etikety, blog, PowerPoint, inkscape, Facebook, fotokniha, word, eshop, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Blondýna za volantem zdarma, obrázek Nindža ke stáhnutí nebo vektor Parník ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.