Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Automatická pračka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Automatická pračka. Klipart Automatická pračka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Automatická pračka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Automatická pračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Automatická pračka s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Automatická pračka je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cihlové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otevřená obálka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šachy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, download, kliparty, Automatická pračka, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, svg, Automatická pračka, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, textové dokumenty, diář, webové stránky, office, prezentace, Pinterest, etikety, web, pozvánky, plakát, profil, seminární práce, PowerPoint, Adobe Illustrator, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Poník zdarma, ilustrace Zlatá rybka ke stáhnutí nebo klipart Palec nahoru ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.