Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Automatická pračka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Automatická pračka. Obrázek Automatická pračka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Automatická pračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Automatická pračka patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedé vajíčko zdarma Podívejte se i na vektor Červená stužka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené N ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, Nástroje, ilustrace, Automatická pračka, vektorový obrázek, svg, obrázek, Automatická pračka, vektor, free, download, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, PowerPoint, dokumenty, dokument, word, web, články, Facebook, profilovka, plakát, profil, Adobe Illustrator , blog, časopis, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Email zdarma, obrázek Dévédéčko ke stažení nebo klipart Mechanik ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.