Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Automatická pračka (Nástroje) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Automatická pračka zadarmo ke stažení

Automatická pračka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Kreslená ilustrace Automatická pračka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Automatická pračka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Automatická pračka se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Automatická pračka je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Betonová svodidla ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Broskve zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Valentýnské přání anglicky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, ke stažení, kliparty, klipart, Automatická pračka, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Automatická pračka, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, download, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, letáky, etikety, vizitky, prospekty, wordpress, deníček, eshop, fotokniha, profilovka, pozvánky, dokument, vstupenky, inkscape, profil, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Socha ke stáhnutí, vektorový klipart Jimmy Carter zdarma nebo vektor Vánoční vzor zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.