Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Automatická pračka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Automatická pračka. Obrázek Automatická pračka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Automatická pračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Automatická pračka je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hnědý vrtulník zdarma Podívejte se i na obrázek Vítězný oblouk ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Klávesnice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Nástroje, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, Automatická pračka, ilustrační obrázek, ke stažení, download, svg, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, plakáty, články, referáty, webové stránky, památník, profilovka, profil, word, openOffice, dokumenty, kalendář, PowerPoint, pozvánky, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Alpský roh zdarma, klipart Osobní váha ke stažení nebo ilustrace Smajlík s rouškou ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.