Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Automatická pračka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Automatická pračka. Obrázek Automatická pračka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Automatická pračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Automatická pračka je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté I ke stažení Podívejte se i na obrázek Kosmická loď ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Okarína Xun zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, Automatická pračka, klipart, vektor, zdarma, download, ilustrace, Automatická pračka, ke stáhnutí, ke stažení, svg, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, kalendář, fotokniha, textové dokumenty, Instagram, corelDraw, office, blog, časopis, památník, inkscape, profilovka, plakát, dokumenty, plakáty, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Thomas Jefferson ke stažení, klipart Gorila ke stáhnutí nebo ilustrace Kvajáva zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.