Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Automatická pračka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Automatická pračka. Obrázek Automatická pračka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Automatická pračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka

Tento obrázek s názvem (Automatická pračka) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Automatická pračka patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krocan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Badmintonistka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Světlezelený strom ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ilustrační obrázek, Automatická pračka, ke stáhnutí, Nástroje, ke stažení, download, Automatická pračka, free, vektor, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, textové dokumenty, časopis, Pinterest, blog, plakáty, corelDraw, diář, pozvánky, avatar, etikety, Instagram, wordpress, profilovka, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vánoční zvoneček ke stažení, vektor Modrá květina ke stažení nebo obrázek Mapa Bhútánu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.