Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Automatická pračka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Automatická pračka. Klipart Automatická pračka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Automatická pračka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Automatická pračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Automatická pračka se nachází v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Přepravka na psa ke stažení Podívejte se i na klipart Laborantka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mongolsko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, zdarma, svg, vektor, ilustrační obrázek, download, Automatická pračka, ke stáhnutí, free, Nástroje, cliparts, klipart, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, textové dokumenty, Twitter, PowerPoint, office, Adobe Illustrator , corelDraw, pozvánky, inkscape, kalendář, Pinterest, webové stránky, avatar, blog, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Saxofon ke stažení, ilustrace Stromečky ke stáhnutí nebo vektor Narozeniny číslo 4 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.