Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Svlačec, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svlačec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Svlačec. Stahujte klipart Svlačec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Svlačec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svlačec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Svlačec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svlačec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1434
1280x1147
800x717
500x448
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 284 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Svlačec se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Citroen GS ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stuha autismus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vlha pestrá ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Svlačec, ilustrace, zdarma, klipart, ke stáhnutí, free, download, ilustrační obrázek, Svlačec, obrázek, kliparty, svg, cliparts, vektorový obrázek, Květiny

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, profilovka, časopis, office, fotokniha, PowerPoint, webové stránky, avatar, inkscape, pozvánky, škola, články, textové dokumenty, plakát, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Voda ke stáhnutí, obrázek Mol zdarma nebo klipart Narozeninové číslo 8 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.