Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Svlačec (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svlačec zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Svlačec. Klipart Svlačec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Svlačec? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svlačec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Svlačec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svlačec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1434
1280x1147
800x717
500x448
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 284 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Svlačec se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Svlačec je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lískový ořech ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bromélie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Sakura ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, Květiny, svg, cliparts, zdarma, Svlačec, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, free, ilustrační obrázek, kliparty, Svlačec

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, webové stránky, prezentace, video, avatar, referáty, památník, plakáty, word, etikety, wordpress, fotokniha, seminární práce, profil, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Nůžky na živý plot ke stáhnutí, vektorový klipart Nápojový automat zdarma nebo obrázek, klipart Mapa Srbska zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.