Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Švestky, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Švestky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Švestky. Kreslená ilustrace Švestky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Švestky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Švestky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1108x1600
886x1280
800x1155
346x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 801 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Švestky je v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štětec ke stažení Podívejte se i na obrázek Loď ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jezevec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, Švestky, Švestky, Ovoce, ke stažení, free, svg, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, webové stránky, články, word, pozvánky, Pinterest, plakát, dokumenty, kalendář, Facebook, Twitter, web, avatar, Adobe Illustrator , plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Turista ke stažení, klipart Pevnost ke stáhnutí nebo ilustrace Sršák zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.