Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Malé písmeno L (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno L zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Malé písmeno L. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno L zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malé písmeno L ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno L ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 675 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Malé písmeno L? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Malé písmeno L je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak T ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentina Těreškovová ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pilka na dřevo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malé písmeno L, klipart, Malé písmeno L, vektor, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, download, ilustrace, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, blog, Twitter, diář, manuály, Facebook, vstupenky, eshop, corelDraw, etikety, časopis, profilovka, word, fotokniha, brožury, tiskoviny

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Online zdarma, ilustrace Pelé zdarma nebo ilustrace Žlutý meloun ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.