Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dětské hřiště (Stavby) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dětské hřiště. Klipart Dětské hřiště je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dětské hřiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1574x1600
1259x1280
787x800
492x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 87 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Dětské hřiště) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Dětské hřiště je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení kozoroh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce v srdci ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart VW Kombi ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, grafika, Dětské hřiště, ilustrace, kliparty, Dětské hřiště, obrázek, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, Instagram, plakát, prezentace, dokumenty, profil, fotokniha, textové dokumenty, památník, PowerPoint, dokument, plakáty, články, office, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Kopírka ke stažení, vektorový obrázek Harfa ke stažení nebo vektorový obrázek Gerbera ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.