Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dětské hřiště, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení

Dětské hřiště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Dětské hřiště v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dětské hřiště ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1574x1600
1259x1280
787x800
492x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 87 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dětské hřiště je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 10 Eurocentů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ježura zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Aerobik ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Dětské hřiště, ilustrace, Dětské hřiště, zdarma, vektorový obrázek, klipart, cliparts, svg, Stavby

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, památník, web, Twitter, plakáty, referáty, Instagram, pozvánky, články, webové stránky, časopis, plakát, Pinterest, blog, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Květinka ke stáhnutí, vektor George Washington zdarma nebo obrázek Digitální znak 7 ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.