Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dětské hřiště (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení

Dětské hřiště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Dětské hřiště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dětské hřiště lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dětské hřiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1574x1600
1259x1280
787x800
492x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 87 274 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dětské hřiště sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Dětské hřiště je v kategorii Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Plavec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Láhev vína ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Fidget spinner zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ilustrace, free, kliparty, Dětské hřiště, vektorový obrázek, Stavby, ke stažení, download, svg, obrázek, vektor, Dětské hřiště, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, avatar, Instagram, pozvánky, corelDraw, články, referáty, Facebook, fotokniha, eshop, office, PowerPoint, památník, diář, škola, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Květinka zdarma, obrázek Public Domain ke stáhnutí nebo vektor Povíjnice nachová ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.