Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dětské hřiště (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Dětské hřiště. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dětské hřiště. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dětské hřiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské hřiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1574x1600
1259x1280
787x800
492x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 87 274 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dětské hřiště sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Dětské hřiště je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vozíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žirafa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Špachtle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Dětské hřiště, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, grafika, download, zdarma, klipart, Stavby, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: manuály, PowerPoint, plakáty, etikety, profil, plakát, památník, články, corelDraw, avatar, referáty, inkscape, dokumenty, seminární práce, prospekty, webové stránky, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Oranžová složka zdarma, obrázek Peugeot zdarma nebo obrázek, klipart Kampongský dům ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.