Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotoaparát, Přístroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotoaparát zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Fotoaparát. Stahujte klipart Fotoaparát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fotoaparát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fotoaparát je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Drobné kvítky zdarma Podívejte se i na ilustrace PDF dokument ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Králík ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, vektor, obrázek, zdarma, free, download, Fotoaparát, Přístroje, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, word, PowerPoint, corelDraw, openOffice, Instagram, office, seminární práce, avatar, inkscape, Pinterest, časopis, plakáty, škola, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Stříbrný prsten zdarma, vektor Klokan ke stažení nebo obrázek Chobotnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.