Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fotoaparát (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotoaparát zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fotoaparát. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fotoaparát nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Fotoaparát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fotoaparát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 504 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: warszawianka

Obrázek, klipart pojmenovaný Fotoaparát můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Fotoaparát je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Egypta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Taiwan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Baseballistka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fotoaparát, ilustrace, Fotoaparát, free, zdarma, svg, ke stažení, klipart, download, grafika, Přístroje, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, Facebook, referáty, video, webové stránky, fotokniha, Instagram, plakát, pozvánky, dokumenty, PowerPoint, památník, Twitter, etikety, prezentace, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Bible zdarma, vektorový klipart Žlutý smajlík ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Hrách setý ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.