Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotoaparát, Přístroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotoaparát zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Fotoaparát. Stahujte klipart Fotoaparát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotoaparát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotoaparát se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žluté slunéčko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červený motýl zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Skřítek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, svg, vektorový obrázek, download, Fotoaparát, vektor, zdarma, cliparts, Fotoaparát, free, ilustrace, ilustrační obrázek, Přístroje, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, Adobe Illustrator , památník, profil, inkscape, blog, plakát, corelDraw, office, časopis, prezentace, kalendář, avatar, články, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Pejsánek ke stáhnutí, obrázek Strom s dárky zdarma nebo klipart Tmavomodrá stužka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.