Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fotoaparát (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotoaparát zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Fotoaparát. Pakliže si chcete obrázek Fotoaparát stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Fotoaparát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 504 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: warszawianka

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Fotoaparát s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Fotoaparát se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Salát zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek PF 2021 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, free, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Přístroje, Fotoaparát, grafika, cliparts, obrázek, kliparty, vektor, Fotoaparát

Doporučené použití klipartu: word, etikety, textové dokumenty, diář, Instagram, kalendář, dokument, web, Adobe Illustrator, blog, wordpress, škola, články, referáty, seminární práce, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ubrus ke stáhnutí, obrázek, klipart Pračlověk zdarma nebo vektorový klipart Přání k Vánocům zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.