Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Špenát, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Špenát zdarma ke stažení

Špenát je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Špenát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Špenát lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špenát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Špenát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špenát ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1263
800x790
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 266 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Špenát se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace SLDM ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční pudink ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Albánie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Zelenina, vektorový obrázek, Špenát, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, free, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, časopis, textové dokumenty, profil, plakát, openOffice, pozvánky, corelDraw, prezentace, avatar, fotokniha, blog, profilovka, webové stránky, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Lilek ke stažení, ilustrace Průhledný duch ke stáhnutí nebo vektor Hrad zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.